Тра
2016

18-19 травня 2016 р. в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулася Регіональна науково-практична конференція «Праксеологічна спрямованість професійної підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва».

У роботі конференції взяли участь понад 100 осіб: студенти, науковці, методисти, учителі мистецьких дисциплін Миколаєва, Одеси, Харкова, Енергодару (Запорізька обл.), Кишиніва (Республіка Молдова).

Мета конференції – обговорення актуальних проблем професійної підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва у сучасних умовах.

Під час роботи конференції розглядалися питання формування професійної, предметної, методичної компетентності студентів, майбутніх вчителів музичного мистецтва; змісту загальної мистецької освіти та його реалізації в навчально-методичному забезпеченні; інноваційних художньо-педагогічних технологій викладання мистецьких дисциплін.

Під час роботи конференції проходили майстер-класи: постановка мюзиклу «Собор Паризької Богоматері», моделювання уроку музичного мистецтва у 4 класі «Музична мандрівка до Угорщини…», моделювання уроку художньої культури «Життя – це театр, а ми в ньому актори…», а також відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми професійної підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва».

IMG_2099

мастер-клас1

Прес-центр факультету педагогіки та психології