Чер

Круглий стіл «Економічна безпека банків: стан і проблеми»

24 травня 2016 р. за ініціативи викладачів кафедри фінансів та кредиту економічного факультету відбувся круглий стіл «Економічна безпека банків: стан і проблеми», присвячений Дням науки та банківського працівника України.

Засідання круглого столу відбулося за участю фахівців Миколаївського відділення дочірнього банку «Сбербанк Росии», управління відділу АТ «УкрСиббанка», ПАТ «Укрексімбанку», а також студентів і викладачів економічного факультету.

Працівники банків детально ознайомили присутніх із можливостями працевлаштування, новими продуктами банківської сфери. Студенти підготували презентації та доповіді на актуальні теми, обговоривши стан і перспективи економічної безпеки банків у палкій дискусії.

Прес-центр економічного факультету