Чер

Конкурс наукових і творчих робіт «У слові розкривається душа…»

25 травня 2016 р. кафедра української мови і літератури підвела підсумки конкурсу наукових і творчих робіт «У слові розкривається душа…», присвяченого ювілеям письменників-краян. На урочисту церемонію нагородження прибули чи не всі учасники конкурсу (150 учнів загальноосвітніх шкіл з усіх районів Миколаївської області, п’ятнадцяти  шкіл м. Миколаєва та 52 студенти вищих навчальних закладів), потужний десант вчителів-керівників конкурсантів, шановні та знані краєзнавці Миколаївщини.

До урочистої церемонії нагородження організатори конкурсу підготували виставку поданих на конкурс виробів декоративно-прикладного мистецтва, а співробітники бібліотеки Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та Центральної бібліотеки імені М. Л. Кропивницького представили сучасні видання, присвячені письменникам-ювілярам Миколаївщини, та їхні художні твори.

Дипломи, грамоти, подарунки переможцям конкурсу вручали проректор Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського М. А. Рехтета, начальник управління культури, релігії та національностей Миколаївської облдержадміністрації М. Ф. Димитров, лауреат Шевченківської премії, поет Д. Д. Кремінь, заступник директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації О. О. Удовиченко та інші шановані гості. Переможці у спецномінації «За розвиток культурно-мистецьких надбань рідного Побужжя»  отримали нагороду від народного депутата України VІІІ скликання, професора кафедри української мови і літератури Т. Д. Кременя, за активної допомоги та фінансової підтримки якого всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки.

Гарному й піднесеному настрою, щирим емоціям і привітними усмішкам учнів шкіл, студентів вишів, учителів, викладачів, усіх гостей сприяли запальні танці й пісні студентів Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

У цілому, конкурс «У слові розкривається душа…» не лише надав можливість вшанувати наших письменників-земляків, але й помітно активізував діалог школа – університет.