Чер
2016

Увага! Засідання круглого столу “Про стан будівлі навчального корпусу №3 МНУ імені В. О. Сухомлинського

ПРЕС-РЕЛІЗ
засідання круглого столу «Про стан будівлі навчального корпусу № 3 МНУ імені В. О. Сухомлинського»

Відповідно до рішення трудового колективу від 31.03.2016 року щодо збереження та відновлення будівлі навчального корпусу № 3 університетом було замовлено «Обстеження та оцінка технічного стану несучих будівельних конструкцій будівлі навчального корпусу № 3 МНУ ім. В. О. Сухомлинського за адресою: вул. Нікольська, 24, м. Миколаїв, Миколаївської області».

За оцінкою експерта у сфері діяльності, пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури Білої Р. М. стан цієї будівлі визначено аварійним.

Для прийняття рішення про подальше функціонування навчального корпусу № 3 пропонується провести обговорення висновків експерта завтра (08.06.16) о 10.00 в ауд. 01.322

До участі в засіданні круглого столу запрошені співробітники університету, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів та депутати міської ради, представники громади міста та засобів масової інформації.