Чер

Вітаємо наших переможців

Студенти спеціальності «Соціальна робота» взяли участь у IV Всеукраїнському дистанційному конкурсі студентських наукових робіт із соціальної роботи та соціальної педагогіки. Організатор – кафедра соціальної педагогіки та педагогічної майстерної Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Студенти МНУ імені В. О. Сухомлинського гідно представили університет, журі високо оцінило їхні роботи: Тетяна Палічук отримала гран-прі конкурсу, Ірина Пашкова завоювала почесне І місце, Надія Іларіонова посіла призове ІІ місце, IV місце виборола Наталя Субота.

Також журі відзначило роботи Діни Сіпович, Вікторії Ромащенко, Христини Жело.

Щиро вітаємо студентів і наукових керівників із високими результатами! Бажаємо успіхів і нових досягнень на науковій ниві.

00YkpPlDF6k

qaldlH4eLps