Сер

Присяга на вірність українському народові

30 липня 2016 р. більше півтори сотні випускників кафедри військової підготовки Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського присягнули на вірність українському народові.

Під час навчання майбутні офіцери запасу отримали медичну, тактичну, технічну підготовки, відпрацьовували навички стрільби з основних видів стрілецької зброї та стрибки з парашутом.

Привітати випускників прийшли директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації А. Б. Веліховська, в. о. першого заступника міського голови О. І. Олефір, перший проректор МНУ імені В. О. Сухомлинського В. І. Криленко, випускник кафедри, учасник АТО, кіборг С. М. Гуссіді. Боже благословіння надав голова військового відділу Миколаївської єпархії по взаємодії з Збройними Силами України, протиієрей Валерій Голуб. Від курсантів із словами подяки виступив старшина першої навчальної роти П. Добровольський.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх загиблих бійців. Сьогодні велика кількість випускників кафедри перебувають в зоні АТО, шестеро воїнів не повернулись з війни, віддавши своє життя за Україну.

Більше фото за посиланням.

Прес-центр кафедри військової підготовки