Сер
2016

Вітання ректора МНУ імені В. О. Сухомлинського Будака Валерія Дмитровича із Днем незалежності України

Будак Валерій Дмитрович     Шановні викладачі, студенти та співробітники університету!

Від ректорату та від мене особисто прийміть щирі вітання із Днем незалежності України!

Наша країна рухається шляхом демократизації суспільства, основною метою якого є сприяння розвитку особистості.

Проголошення незалежності нашої Української держави стимулювало розвиток педагогічної творчості, спонукало до пошуків нових моделей навчально-виховного процесу, над поліпшенням якого працює не одне покоління науковців та вчителів.

Нехай цей величний день стане свідченням незламності українського духу, єдності народу в ім’я великого майбутнього нашої держави, а почуття любові до рідної землі, відповідальності за долю України надихає нас на добрі та вагомі починання.

У день чергової річниці незалежності України бажаю вам добробуту, злагоди та успіхів на благо нашої Батьківщини.

Нехай кожен день вашого життя сповниться радістю, дружнім теплом і новими здобутками, а ваші досягнення стануть міцними цеглинками в побудові міцної Держави, якою зможуть пишатися прийдешні покоління.

З повагою

та найкращими побажаннями                                                                                                                                                        ректор В. Д. Будак