Вер

До 227 річниці міста Миколаєва

10 вересня Миколаїв відсвяткував свій день народження. На Соборній відбулося багато заходів, зокрема презентації діяльності ВНЗ міста.

МНУ імені В. О. Сухомлинського представив свої здобутки: золоті кубки наших студентів – найвищі нагороди за спортивні досягнення, відомі праці викладачів, виставку розкопок із городища «Дикий Сад» та інше.

Викладачі та студенти кафедри соціальної роботи представили «Університет третього віку», що діє на базі МНУ імені В.О.Сухомлинського шостий рік.

Окрім презентації, наші студенти долучилися до святкового концерту, що відбувся під керівництвом управління у справах сім’ї, дітей та молоді.

Редакція університету