Вер

«Університет третього віку» МНУ імені В. О. Сухомлинського запрошує до навчання

До дня народження міста відбулася виставка освітніх послуг навчальних закладів Миколаєва. Студенти та викладачі кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського разом із соціальними службами департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради представили освітній центр «Університет третього віку», що функціонує на базі кафедри вже шостий рік.

Учасники заходу надали детальну інформацію щодо навчання в університеті для людей поважного віку, адже бажаючих записатися на навчання виявилось чимало, та проконсультували з актуальних питань.

dsc06138

dsc06158