Вер

Угода про співпрацю з Батумським державним університетом імені Шота Руставелі

У вересні 2016 р. факультет дошкільної та початкової освіти МНУ імені В. О. Сухомлинського уклав Угоду про співпрацю з Батумським державним університетом імені Шота Руставелі.

Співпраця між університетами здійснюється за наступними напрямами: обмін викладачів і науковців; реалізація програм обміну студентами на рівні бакалавра та магістра; стажування викладачів і наукових-педагогічних працівників; створення спільних освітніх програм; організація спільних науково-дослідних проектів, у тому числі конференцій, засідань і семінарів; обмін навчальною, науковою та методичною літературою; організація спільних літніх шкіл та ін.

А. А. Тимченко

доцент кафедри початкової освіти