Вер

Творчий дебют студента-філолога

22 вересня 2016 р. у читальній залі університету відбулася презентація дебютної книжки поезій Сергія Коломійця «Невідома». Презентацію відкрила автор передмови до поетичної збірки П. М. Водяна – колишній викладач Сергія, яка на першому курсі спонукала майбутнього філолога до творчих пошуків та експериментів. Студенти А. Алієва, А. Половинко, О. Стеценко, О. Зосимов, Н. Кузьменко, В. Кльосова, М. Максимчук, В. Кулікова читали вірші з «Невідомої», викладачі висловлювали свої міркування щодо ідейно-образної та стильової специфіки збірки поезій. На завершення Сергій розповів про подальші творчі плани, серед яких – макетування та видання другої книжки «Чарівниця», творча зустріч молодих авторів України, підготовка роботи на міжнародний літературний конкурс «Гранослов» тощо.

Кафедра української мови і літератури вітає Сергія Коломійця з вдалим творчим дебютом та з нетерпінням чекає нових звершень на літературній ниві.

В. І. Колос,

старший лаборант кафедри української мови і літератури