Вер

ІІ космологічна школа в місті Кельце (Польща)

Студенти механіко-математичного факультету Максим Гузей, Святослав Ємельянов і Дмитро Малета виграли грант та взяли участь в ІІ космологічній школі, що проводилась в польському місті Кельце. Організаторами школи виступили Ягеллонський університет та Університет ім. Яна Кохановського.

Основна мета – познайомити студентів із сучасною космологією, її теоретичною частиною та спостереженнями. Лекції читали світові лідери в області космології та великомасштабної структури Всесвіту Рін ван дер Вейгхарт (Гронінгенський університет, Нідерланди), Тсутомі Такеучі (Університет Нагоя, Японія), Жанфранко де Зотті (Національний інститут астрофізики, Італія).

Космологічній школі прийняли участь студенти з України, Білорусі, Польщі, Туреччини, Мексики та США.

Грант

img_20160714_134734