Вер

Миттєвості війни, увічнені в книзі

28 вересня магістранти та викладачі кафедри української мови і літератури доц. Романюк Л. М., доц. Баденкова В. М. взяли участь у презентації книжки «Миттєвості війни», що відбулася в Миколаївській філії Київського національного університету культури та мистецтв.

Видання присвячене подвигу учасників антитерористичної операції – вихідців із Миколаївщини. У його основу покладено спогади учасників бойових дій, щоденникові записи військовослужбовців, ілюстрації художників та фотографії з поля бою. Авторами нарисів стали самі учасники АТО, волонтери, журналісти, наукові працівники.

Виступи керівника проекту – С. Макарчука, родичів загиблих героїв, військовослужбовців збройних сил України не залишили байдужими усіх присутніх на цьому заході.

kniga-2016-viyna

Магістрантка VI курсу