Жов

До Дня партизанської слави та підпілля

На кафедрі військової підготовки відбувся захід, приурочений Дню партизанської слави та підпілля. Серед запрошених гостей – полковник Ю. О. Грицай, завідуючий музею імені В. Сухомлинського О. П. Хаєцький.

До знаменного свята, кафедра військової підготовки поповнилася ще однією картиною, що раніше зберігалася на ННІ історії, політології та права. Завідуючий музею О.П. Хаєцький: «Я вважаю, що це дуже хороша копія, можливо, навіть, авторська копія картини художника В. Пузиркова «Чорноморці». Там зображено висадка морського десанту на «Малій землі».

Свідок Другої світової війни, полковник Ю. О. Грицай пригадав події тих важких часів, щоб молоді курсанти зробили висновки історії.

Наостанок, викладачі та студенти вшанували світлу пам’ять загиблих у зоні АТО.