Жов

Foot-квест «Історичний Миколаїв»

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, Миколаївська обласна бібліотека дітей та юнацтва провела foot-квест «Історичний Миколаїв» для студентів міста. Дев’ять команд молодих знавців досліджували центральну вулицю Миколаєва – Соборну. Активними учасниками були студенти другого та четвертого курсів спеціальності «Прикладна лінгвістика» (куратори – Желязкова В. В., Каленюк С. О.).

Гравці продемонстрували високий рівень обізнаності та ерудованості. І місце у foot-квесті посіла команда студентів 221 групи «прикладників» «Lucky Team». «Золоті» переможці обійшли першими 12 зашифрованих місць, знайшли нові підказки та першими фінішували.

Так, у черговий раз студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика» доводять, що вони є креативними, розумними особистостями, які готові до нових перемог і звершень.

Прес-центр філологічного факультету