Жов

ДО УВАГИ ВОЛОНТЕРІВ-ПРОФОРІЄНТОЛОГІВ І ТИХ, ХТО ПРАГНЕ НИМИ СТАТИ!

11 жовтня 2016 р. об 11:30 в ауд. 01.130 (Психологічна служба університету) стартує І етап навчального тренінгу «Психологічні основи профорієнтації».

Запрошуємо взяти участь у заняттях, присвячених вивченню ключових питань вікових особливостей процесу професіоналізації, розгляду та аналізу психологічних основ професіограми та психограми.

Учасники тренінгових занять мають змогу познайомитися з віковими психологічними змінами особистості, специфічними задачами професіоналізації на кожному віковому етапі, віковими нормативними кризами професіогенезу. В інтерактивній формі кожен зможе розглянути різні сторони власної професійної діяльності, які охоплює професіографія, визначить вектор професійного розвитку на основі співвіднесення особистих характеристик та структурних компонентів психограми спеціальності, яку здобуває в університеті.

Ведуча занять – керівник профорієнтаційного кабінету Психологічної служби МНУ імені В.О. Сухомлинського Л.А. Опанасенко.