Жов

Обласний профспілковий круглий стіл

6 жовтня 2016 р. на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського під керівництвом голови профспілки університету Олесі Миколаївни Олексюк за круглим столом зібралися представники профспілкових організацій МНУ імені В. О. Сухомлинського, ЧНУ імені Петра Могили та Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Із вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Миколаївського обласного комітету працівників освіти і науки України Володимир Федорович Горощенко, начальник управління у справах сім’ї дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Віталійович Соколик та ректор університету В. Д. Будак.

Значну увагу було приділено питанню стипендіальної реформи та обговоренню планування роботи профспілок на новий навчальний рік.

О. М. Олексюк,

голова профспілкової організації МНУ імені В. О. Сухомлинського