Жов

Урочиста посвята першокурсників у члени профспілки

6 жовтня профспілкова сім’я Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського поповнилася на 348 студенти. Профспілка студентів працює в університеті з 1971 року, тому можна впевненістю говорити, що це найперше та добровільне об’єднання студентів на теренах Миколаївщини. У цьому році профспілка університету святкує свій професійний ювілей – 65 років!

Із вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Миколаївського обласного комітету працівників освіти і науки України Володимир Федорович Горощенко: «Шановні першокурсники! Сьогодні ви стали повноправними членами профспілкової організації освітян! Ви сміливо можете реалізовувати свої ідеї та пропозиції задля покращення життя студентів»; ректор університету Валерій Дмитрович Будак: «Профспілка студентів – невід’ємна складова нашого університету, що піклується про кожного студента, гуртожитки, визначає кращих серед найкращих, забезпечує цікавими поїздками дозвілля студентів. Профспілка – осередок життя нашого студентства!»; голова профкому Олеся Миколаївна Олексюк «Шановні студенти першого курсу, хочу щиро привітати вас! Сьогодні ви приєдналися до профспілкової родини! Ви – профспілкові лідери! Тримайте руку на пульсі!», вручивши кожному студенту профспілковий квиток. Яскравими виступами захід доповнили вихованці творчого центру «Естетика».

О.М.Олексюк,

голова профспілки університету