Жов

Фотофлешмоб «Дякую університету за…»

До Дня народження університету, студенти філологічного факультету організували фотофлешмоб «Дякую МНУ імені В. О. Сухомлинського за…», що протягом двох тижнів збирав найкращі фотороботи учасників – творчих, креативних, сучасних.

Свої побажання, привітання, звернення студенти публікували в соціальних мережах із хештегом #nnu_sps. Висловлювали слова вдячності університету за класних старост, нових друзів, гарних дівчат і розумних хлопців, за осінній бал і смачні ярмарки, велику бібліотеку, просторі аудиторії тощо.

Найкреативніших студентів нагороджено подарунками. В планах на майбутнє – зробити традицією подібні флешмоби не тільки на факультеті, а й в університеті.

8mwzfhl6quk

dtdxnvqbhzk