Жов

До уваги всіх студентів! Вибори студради!

13 жовтня 2016 р. та 17 жовтня 2016 р. з 9.00 до 15.00 в аудиторії 01.123 відбудеться прийом документів кандидатів на посади членів студентської ради факультетів / інституту МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Кандидату на посаду голови студради необхідно мати заяву (в друкованому вигляді), автобіографію (в друкованому та електронному виглядах), передвиборчу програму (в друкованому та електронному виглядах), фото (в електронному вигляді).

Кандидату на посаду члена студради необхідно мати заяву (в друкованому вигляді), автобіографію (в друкованому та електронному виглядах), фото (в електронному вигляді).

Матеріали в електронному вигляді надсилати на поштову адресу rahman.neilya@mail.ru, вказавши ваше прізвище, ім’я, по батькові.

Зразки заяв
Список