Жов
2016

Привітання ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського з Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Шановні співробітники, викладачі, студенти, а також випускники, які стоять на варті миру та злагоди України! Вітаю вас із нагоди Дня захисника України, що відзначаємо на велике християнське і козацьке свято – День Покрови Пресвятої Богородиці!

Ще у сиву давнину січовики-запорожці вважали Пресвяту Богородицю покровителькою українського козацтва. Відтоді кожне покоління українців, борців за незалежність та свободу, славили її як хранителя козацької звитяги.

Нехай завжди Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут.

Міцного здоров’я Вам, успіхів і надійного тилу! Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями,

ректор В. Д. Будак