Жов
2016

Перша глобальна виставка освіти та стажування за кордоном “Global Education 2016”

Освітня компанія STUDENTLANDTM за підтримки Львівської міської ради та за участі Посольства Канади в Україні організовує та запрошує студентів, батьків, фахівців і педагогів на виставку освіти та стажування за кордоном, яка відбудеться:

• 22 жовтня у Львові (готель “Жорж”, 12:00-18:00);
  • 23 жовтня в Одесі (готель “Лондонська”, 14:00-19:00).

Для безкоштовної участі у виставці необхідно зареєструватись на сайті.

Рейтингові навчальні заклади та представники міжнародних програм стажування із різних країн світу відвідають Львів та Одесу, аби запропонувати українцям будь-якого віку здобути високоякісну міжнародну освіту та професійний досвід у провідних компаніях.

Ексклюзивно під час роботи виставки гості матимуть змогувідвідати стенд тасемінар Посольства Канади в Україні, а також прослухати відкриті лекції на актуальні теми з освіти та кар’єри за кордоном, віднайти спеціальні пропозиції та знижки, отримати індивідуальні консультації та взяти участь у розіграші призів (зокрема, сертифікату на безкоштовну здачу TOEFL тесту).

Серед учасників виставки – визнані коледжі, виші та мовні школи Канади і Європи, а також представники міжнародних оплачуваних програм стажування.

Окрім виставкого залу, протягом усього дня гості зможуть відвідати лекційїні аудиторії, в яких відбуватимуться презентації від учасників виставки, поспілкуватися із студентами, які вже отримали міжнародний досвід стажування або освіти за кордоном, а також зробити фото на згадку у фотозоні.