Жов

Увага! Конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта

Розпочинається черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2016

Детальна інформація та анкети на сайті: http://www.fulbright.org.ua

Ви можете ознайомитися з описами дослідницьких проектів учасників попередніх років на сторінках Фулбрайтівських Вісників та  у Facebook

Із запитаннями Ви можете звертатися до координатора Програми Інни Бариш:  ibarysh@iie.org; ffdp.ukraine@iie.org та асистентів Програми: office.ukraine@iie.org