Жов
2016

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення посади декана філологічного факультету

Термін подання документів – до 10.11.2016 року
Перелік документів, які подаються на ім’я ректора університету:
заява про участь у конкурсі; особовий листок з обліку кадрів, копія трудової книжки засвідчені за останнім місцем роботи; автобіографія; засвідчені в установленому порядку копії документів про вищу освіту, наукові ступені і вчені звання; список наукових та науково-методичних праць; документ про підвищення кваліфікації (за останні п’ять років).
(Викладачі університету для участі в конкурсі подають заяву на ім’я ректора, затверджений звіт про роботу за попередній термін строкового договору, перспективний план розвитку факультету, додаючи відсутні в особовій справі документи та оновлений список наукових праць).
Документи надсилаються на адресу:
вул. Нікольська, 24, м. Миколаїв, Україна, 54030.
Телефон для довідок: 37-88-35, факс: 37-88-15.