Жов

Урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

Студенти Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського активно підготувалися до знаменного свята – Дня захисника України: створили тематичні стіннівки, висловлюючи підтримку воїнам АТО; долучилися до патріотичної акції «Я шлю тобі листа з 2016 року», написавши листи у минуле своїм рідним, які сьогодні захищають свою Батьківщину; за ініціативи студентського самоврядування організували благодійну акцію «Зігрій солдата» – збір теплих речей і продуктів харчування для військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО; куратори академічних груп провели інформаційні бесіди зі студентами на тему «Захист Вітчизни – конституційний обов’язок кожного громадянина», з метою формування національної свідомості та людської гідності в підростаючого покоління, а також відбулася зустріч студентів і викладачів із старшим викладачем ННІ історії, політології та права, учасником АТО Смирновим Олександром Ігоровичем, де студенти мали змогу обговорити актуальні питання патріотичного спрямування.

Прес-центр Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського