Жов
2016

«Козацькому роду нема переводу..» або День захисника України в МНУ імені В. О. Сухомлинського

З нагоди відзначення Дня захисника України в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського за ініціативи творчого центру «Естетика» (кер. – Корольова Г. С.) та кафедри музичного мистецтва факультету педагогіки та психології відбувся святковий концерт. Серед запрошених гостей – курсанти навчального центру військового-морських сил.

Захід розпочався хвилиною мовчання, вшановуючи пам’ять тих, хто не вагаючись віддав своє життя за Україну.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету Валерій Дмитрович Будак: «Від імені професорського-викладацького колективу університету дозвольте привітати вас із Днем захисника України. Хай всі воїни повернуться додому живими! Хай на нашій Батьківщині буде мир! Слава Україні!»; старший лейтенант, учасник бойових дій АТО Сергій Миколайович Гуссіді: «Сьогодні я працюю в школі. Запитав дітей, що значить свято захисника України? Відповіді були різні, зокрема, захисники – воїни, які захищають кордони нашої країни від ворога. Хочу додати, що захисники – це і матері, які захищали нас своїми молитвами; діти, які плели для нас обереги, малювали малюнки; волонтери, які збирали та передавали нам теплі речі, їжу; лікарі, які вкотре рятували нам життя. Велике спасибі їм за це! Бережіть свою Україну! І нехай береже вас Бог! Слава Україні!».

Із словами подяки до університету звернувся матрос строкової військової служби навчального центру військового-морських сил Кирило Добровольський: «Дякуємо вам за таку теплу зустріч, щирі емоції! Сьогодні всі знають, яка непроста ситуація на сході країни. Коли мене запитують: «За що ви воюєте?» я відповідаю просто: ми воюємо не заради війни, а заради мирного неба над головою. Слава Україні!».

Редакція університету