Жов

Презентація книги «Миттєвості війни»

19 жовтня 2016 р. на кафедрі військової підготовки для викладачів, студентів факультету іноземної філології та курсантів кафедри МНУ імені В. О. Сухомлинського відбулася презентація книги «Миттєвості війни».

Із вітальним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри військової підготовки, полковник А. М. Бахтін; голова обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності, кандидат історичних наук С. С. Макарчук; завідуюча редакцією обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності І. В. Кірсанова, заступник завідувача кафедри військової підготовки, полковник С. М. Василенко, голова студентської ради КВП О. Бондаренко, наголосивши, що війна наробила багато горя. Книга «Миттєвості війни» саме про долі відважних воїнів, що віддали життя за Україну. Хвилина мовчання – на честь ангелів АТО.

До студентів і викладачів звернувся учасник АТО, в.о. заступника командира 79-ої окремої десантно-штурмової бригади по роботі з особовим складом Я. М. Калашніков, викладач кафедри, учасник АТО С. М. Кучирина, випускник кафедри, учасник АТО, військовослужбовець 95-ї окремої аеромобільної бригади О. Менжинський; випускник та викладач кафедри, учасник АТО, старший лейтенант С. М. Гусіді, випускник кафедри, учасник АТО О. Цапенко.

Присутні вшанували пам’ять загиблих, поклавши квіти до меморіальної дошки; переглянули відео та фотоматеріали антитерористичної операції. Курсанти кафедри та вихованці творчого центру «Естетика» забезпечили емоційні виступи.

Кафедра військової підготовки