Жов

ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ ПРОФОРІЄНТОЛОГІВ! НАВЧАЙСЯ РАЗОМ З НАМИ!

25 жовтня 2016 р. об 11:30 в ауд. 01.130 (Психологічна служба університету) відбудуться нові заняття навчального тренінгу «Психологічні основи профорієнтації».

Запрошуємо студентів-волонтерів профорієнтаційного кабінету Психологічної служби та тих, хто хоче долучитися до команди профорієнтологів, познайомитися з сучасними формами профорієнтаційної роботи служби зайнятості; взяти участь у профорієнтаційній грі «100 кроків до успіху».

Ведучі занять:

1. Фоменко Наталія Миколаївна – заступник начальника відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості.
  2. Опанасенко Людмила Анатоліївна – керівник профорієнтаційного кабінету Психологічної служби МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Не залишайся осторонь! Набувай цінного досвіду разом з нами!