Жов

Відвідування музею історії університету та аудиторії бойової слави

20 жовтня 2016 р. студенти Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського відвідали музей історії університету та аудиторію бойової слави. Кандидат історичних наук, доцент ННІ історії, політології та права Хаєцький Олександр Петрович розповів про історичне минуле університету, його видатних випускників, продемонстрував документи, фотографії, нагороди та інші матеріали, що відображають діяльність навчального закладу в різні історичні періоди. В аудиторії бойової слави першокурсники дізналися більше про тих викладачів та студентів, яким довелося зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину. Дякуємо лектору за цікаву інформацію та теплу атмосферу!

imag0374

imag0384