Жов

Увага! Вибори до органів студентського самоврядування!

27 жовтня 2016 р. з 9:00 до 15:00 відбудуться вибори до органів студентського самоврядування. В університеті створені 3 дільниці: в холі головного корпусу для студентів філологічного факультету, факультету дошкільної та початкової освіти, факультету іноземної філології, інституту, політології та права; в холі механіко-математичного корпусу для студентів економічного факультету, факультету педагогіки та психології, механіко-математичного факультету, факультету фізичної культури та спорту; в корпусі біологічного факультету для студентів біологічного факультету.

Для того, щоб проголосувати необхідно зареєструватися. При собі мати студентський квиток, читацький квиток, паспорт. Після реєстрації кожному буде видано 4 бюлетні: на посаду голови студентської ради університету (необхідно обрати 1 кандидата), на посаду члена студентської ради університету (необхідно обрати не більше 10 кандидатів), на посаду голови студентської ради факультету (необхідно обрати 1 кандидата), на посаду члена студентської ради факультету (необхідно обрати не більше 6 кандидатів).

Із виборчими програмами можна ознайомитися за посиланням.

Прийдіть, проголосуйте – проявіть свою активну позицію!

В. Гавриліце,

голова студентської ради університету