Жов
2016

Зустріч студентів із представниками Ради національних товариств Миколаївської області

26 жовтня 2016 р. на факультет педагогіки та психології завітали представники Ради національних товариств Миколаївської області.

Ірина Гриневич розповіла про історію заселення Миколаївщини різними національностями. Левон Захарян поділився своїми знаннями про рідну Вірменію, що першою серед усіх країн давнього світу офіційно визнала християнство. Вийшла цікава заочна екскурсія епічним Араратом, блакитним Севаном, священними Ечміадзіном і Звартноцем тощо.

Лоліта Каймаразова, заступник голови Ради національных товариств Миколаївської області, висловила вдячність студентам за участь у Всеукраїнському фестивалі національных культур «Дружба» та побажала всім миру й благополуччя.

9ynajhjqgmw

mjtxamxo6li

zaj94sfz5na

Прес-центр факультету педагогіки та психології