Жов

Масштабні вибори до органів студентського самоврядування!

27 жовтня 2016 р. вперше в Миколаєві відбулися найдемократичніші вибори студентів до органів студентського самоврядування (ОСС) Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинсьтакого! Кожен студент мав право протягом дня проголосувати за допомогою бюлетня на окремо створеній виборчій дільниці за голову студентської ради університету, факультету, члена студентської ради, маючи при собі студентський квиток, читацький квиток або паспорт.

Що б забезпечити максимально «прозорі» вибори ми запросили спостерігачів – представників ОСС інших університетів міста: Валерію Ємінадзе – студголову Миколаївського політехнічного коледжу; Вікторію Чисту – студголову юридичної академії; Дениса Яковуника – студголову Європейського університету, за сумісництвом – голову Молодіжної колегії при облдержадміністрації!

Вибори показали результативність роботи студради університету, як наслідок – повторну перемогу здобув діючий голова Вадим Гавриліце!

09_zcnq6bvk

djyzuyxpx0e