Жов

Навчаємося профорієнтації у кращих!

25 жовтня 2016 р. відбулися чергові заняття навчального тренінгу «Психологічні основи профорієнтації» для студентів-волонтерів психологічної служби МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Психологи Миколаївського обласного центру зайнятості – начальник відділу організації профорієнтаційної роботи Н. Г. Русанова та заступник начальника відділу організації профорієнтаційної роботи Н. М. Фоменко ознайомили студентів із сучасними формами профорієнтаційної діяльності, а також діючими та пілотними профорієнтаційними проектами центру.

Керівник профорієнтаційного кабінету психологічної служби Л. А. Опанасенко презентувала для учасників заняття авторську настільну профорієнтаційну гру «100 кроків до успіху».

У листопаді волонтери-профорієнтологи Психологічної служби університету познайомляться з цінним профорієнтаційним досвідом провідних психологів міста під час нових занять та інтерактивних майстер-класів. Не залишайтеся осторонь, ми запрошуємо до співпраці усіх бажаючих!

Прес-центр психологічної служби університету