Жов

Маленька форма великої думки

18 жовтня 2016 р. відбулася зустріч студентів філологічного факультету з талановитою поетесою Євгенією Мішанкіною.

Євгенія – скрипалька в Українському театрі драми та комедії, перекладач п’єс, чарівна жінка та віддана мати. Вона випустила п’ять поетичних збірок, чотири з яких презентувала під час зустрічі.

У вирі тем для віршів найбільше запам’яталася студентам авторська адаптація притчі про ангелів. «Поезія має литися з душі… – запевняє гостя. – Лине до тебе притча – пиши притчу; линуть інші думки – запишіть їх».

«Пишіть, коли є натхнення, – зауважила поетеса – тому що вірш – це маленька форма великої думки».

03q3oywak6m

um5s-qijzk0