Жов

Сезон полювання за чистим небом

18 жовтня 2016 р. студенти філологічного факультету відвідали Миколаївську обсерваторію, відкривши «сезон полювання за чистим небом». Зібравши власні сили та теплі речі (вночі буває дуже холодно), студенти розпочали полювання за зірками біля воріт обсерваторії, що більше нагадують портал в інший світ.

Вся територія, а вона, до речі, майже чотири гектари, оповита історичними згадками про перші досягнення засновника цього наукового центру А. С. Грейга та інші перемоги людини над космосом.

Сузір’я Вега, Альдебаран, подвійний Міцар як і незабутні емоції від цього «полювання» студенти запам’ятають на все життя.

9x8miv0zx90

e9618arfioo