Лис

Засідання круглого столу «Гроші / час / люди / знання»

2 листопада 2016 р. в читальному залі Наукової бібліотеки МНУ імені В. О. Сухомлинського відбулося засідання круглого столу «Гроші, час, люди, знання».

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування і студенти економічного факультету спільно з працівниками бібліотеки досліджували історію виникнення грошей і розвиток національної валюти.

Бібліограф С. Р. Тимчук виступила з оглядом літератури «Проблема грошей: літературний аспект», висвітливши тему грошей у творах українських і зарубіжних письменників.

Цікавими моментами заходу стали інтерактивні вікторини з призами, а також унікальні колекції купюр і монет з усього світу.

collage

Наукова бібліотека