Лис

Тиждень ООН

24-28 жовтня 2016 р. в Коледжі МНУ імені В. О. Сухомлинського проходив тиждень, присвячений Міжнародному дню Організації Об’єднаних Націй.

Протягом тижня відбулися відкриті кураторські години-тренінги, де студенти обговорювали історичні аспекти діяльності ООН та сучасні проблеми; квест по історії ООН, «світове кафе», за участю завідувача кафедри економіки та міжнародних економічних відносин факультету економіки Т. В. Стройко, де учасники активно обговорювали проблеми економіки, сучасної системи освіти та ін.

Студенти та викладачі організували перший Дипломатичний бал. Під час заходу учасники мали можливість продемонструвати не лише свої танцювальні навички, а й перевірити знання основних законів про права людини, відповідаючи на питання вікторини.

0f58a9jhtqs

j_mqh8hdvwk