Лис

Увага! Радіодиктант єдності!

9 листопада 2016 року о 10:30 в ауд. 01.129 відбудеться Всеукраїнська акція «Радіодиктант національної єдності», присвячена Дню української писемності та мови. Організатори заходу – кафедра української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та Коледж культури та мистецтв.

Взяти участь у написанні диктанту національної єдності запрошуємо представників громадськості, учнів загальноосвітніх шкіл, студентів ВНЗ I-IV рівнів акредитації та всіх бажаючих.

Під час акції присутні зможуть не тільки перевірити свої знання рідної мови, а й взяти участь у театралізованій ігровій програмі та патріотичному флеш-мобі «Мова єднання» – продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Контакти оргкомітету: kaf.lit2015@ukr.net

З повагою – оргкомітет «Радіодиктанту національної єдності»

в Миколаївському національному університеті імені

В.О.Сухомлинського