Лис

До Дня української писемності та мови

9 листопада 2016 р., у День української писемності та мови, за ініціативи студентів філологічного факультету, викладачів кафедри загальної та прикладної лінгвістики та участі студентів Миколаївського національного аграрного університету, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Держаного університету інфраструктури та транспорту, учнів ЗОШ № 22 м. Миколаєва відбувся захід «Мова вдосконалює серця».

Із вітальним словом до присутніх звернулися проректор із науково-педагогічної роботи Н. І. Василькова та завідувач кафедри Н. В. Коч.

Студенти та учні випробували свої знання української мови під час написання творчого есе «Мова вдосконалює серця». Результати будуть оголошені після перевірки, автори кращих робіт отримають нагороди.

Під час заходу всі присутні мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою щодо історії української мови, актуальних питань сучасної української мови тощо.

Прес-центр філологічного факультету