Лис

Посвята до лав соціальних працівників

Щороку кафедра соціальної роботи факультету педагогіки та психології приймає першокурсників до своєї родини і цей рік, звичайно, не виключення.

«Посвята» стала справжнім дійством, де першокурсники виголошували клятву соціального працівника та торкалися «вогню Фенікса», а старшокурсники підготували пісні, інсценізації, декламування гуморесок, танцювальні композиції тощо для майбутніх студентів.

Багато позитивних емоцій отримали почесні гості заходу директор міського територіального центру соціального обслуговування Л. І. Самерханова та голова Миколаївської обласної громадської організації волонтерів В. І. Редька.

Завершальним акордом стало виконання гімну соціальних працівників.

aszkj9zkh_w

c6ag3ij-s7i

x9bragmsjdi

Прес-центр факультету педагогіки та психології