Лис

Українка – гарна господиня

10 листопада 2016 р. на факультеті дошкільної та початкової освіти відбувся конкурс вишиванок «Українка – гарна господиня», учасниці якого продемонстрували, що україночки не лише вродливі й моторні дівчата, а ще й справжні ґаздині. Мета заходу – популяризація вишиванки, розвиток креативності студентства, виховання патріотизму.

У конкурсі взяли участь студентки I-IV курсів. Організаторами свята виступили викладачі факультету Рєпка А., Тарасюк А., Тесленко С. Журі конкурсу представляли доценти Казанжи І., Кардаш І., Курчатова А., Лісовська Т.

Захід видався насиченим, яскравим, змістовним, дівчата представляли чудові образи, поєднуючи самобутній колорит із сучасними тенденціями. На святі лунали українські пісні та власні поетичні твори конкурсанток.

Переможцями конкурсу вишиванок «Українка – гарна господиня» стали: у номінації «Найкраща презентація вишиванки» – Шевчук Д., Бучковська І., «Краща авторська вишиванка» – Ковган Т., «Найоригінальніша вишиванка» – Домбровська А., «Сучасна вишиванка» – Саєнко К. Приз глядацьких симпатій отримала Бучковська І.

y8zs6tqumzw

Дрозд О.В., Тесленко С.О.