Лис

МНУ імені В. О. Сухомлинського – твій вибір, твій успіх!

9 листопада 2016 р. представники МНУ імені В. О. Сухомлинського – відповідальний секретар приймальної комісії О. Пархоменко та фахівець відділу з підготовки до вступу у ВНЗ В. Гладенко відвідали «Ярмарок майбутніх професій», організований Южноукраїнським міський центром зайнятості.

Того ж дня викладачі кафедри філософії О. Онофрійчук, Т. Куриленко та І. Шпачинський завітали до шкіл міста Первомайська, поспілкувалися з учнями, вчителями, керівником і методистами Первомайського міського відділу освіти.

10 листопада 2016 р. делегація МНУ імені В. О. Сухомлинського у складі викладачів М. Семерджана, І. Шевченко, О. Гінкевич, О. Шличек, О. Дрозд, Д. Мосіна та ін. відвідала «Ярмарок учбових професій» у смт. Арбузинці.

Під час профорієнтаційних заходів учні мали змогу отримати відповіді на запитання від викладачів, ознайомитися з буклетами, переглянути відео-презентації, щоб визначитися із вибором майбутньої професії.

1  2

Редакція університету