Лис
2016

Привітання ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського з нагоди Міжнародного дня студента

Дорогі студенти, прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!

Студентство МНУ імені В. О. Сухомлинського живе однією великою дружньою родиною, здобуваючи перемоги на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, наукових і творчих змаганнях, у мистецтві та спорті, громадському житті. Ви активні, розумні, прогресивні й талановиті. Будьте наполегливими, здобувайте нові знання, втілюйте в життя найсміливіші ідеї та проекти!

Нехай роки навчання у Миколаївському національному університеті мені В. О. Сухомлинського стануть успішним стартом вашої кар’єри. Міцного вам здоров’я, творчого натхнення, радості нових відкриттів, досягнень і перемог!

%d0%b7-%d0%b4%d0%bd%d0%b5%d0%bc-%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0

З глибокою повагою та найкращими побажаннями,

ректор В. Д. Будак