Лис

Студенти зазирнули у майбутнє професійне життя

14-19 листопада 2016 р. під час ознайомчої практики студенти І курсу факультету педагогіки та психології мали змогу «доторкнутися» до майбутньої професійної діяльності та на власні очі побачити як працюють спеціалісти соціальних служб Міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цветик-семицветик», Відділення міського територіального центру соціального обслуговування, Центр реінтеграції бездомних громадян, Миколаївський обласний центр зайнятості, Головне управління пенсійного фонду в Миколаївській області, Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації.

Під час візитів студенти ознайомилися з структурою і специфікою роботи установ, а також дізналися про можливість працевлаштування та проходження практики.

a4u36tqvnpk

c_v58ntz0bw