Лис

Творчий вечір Агнії Барто

21 листопада 2016 р. в актовій залі університету за участі студентів факультету дошкільної та початкової освіти відбувся творчий вечір, присвячений 110-річному ювілею Агнії Барто. Організатор заходу – доцент кафедри початкової освіти О. В. Казанжи.

Глядачі переглянули постановку «У Країні Веселого Дитинства Агнії Барто», мета якої – вшанувати пам’ять відомої дитячого письменниці, а також глибше ознайомити майбутніх учителів початкових класів і вихователів з її творчістю. Особливу увагу приділено кращим поетичним творам Агнії Барто, а також продемонстровано відеоматеріали про життєвий і творчий шлях письменниці.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти