Лис
2016

Засідання круглого столу за участі наших викладачів у Міністерстві освіти і науки України

18 листопада 2016 р. у Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання круглого столу з метою презентації та обговорення авторської інтегрованої педагогічної технології організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах і початковій школі у контексті наступності між дошкільною і початковою освітою. Головував на засіданні заступник Міністра освіти і науки України П. К. Хобзей.

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського представляла завідувач кафедри початкової освіти факультету дошкільної і початкової освіти С. І. Якименко, яка і є автором технології.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти