Лис

Творчий полілог із проблем шкільної літературної освіти

23 листопада 2016 р. викладачі кафедри української мови і літератури взяли участь у засіданні круглого столу «Найвища технологія ХХІ століття: учень, який читає». Проф. О. С. Філатова, доц. А. І. Гурдуз, доц. Л. М. Романюк, ст. викл. Л. М. Бондар разом із науковцями провідних вищих навчальних закладів м. Миколаєва та м. Києва, авторитетними вчителями-філологами Миколаївської області обговорювали дискусійні питання про перспективи вивчення літератури в школі, нові моделі і практики читання, висловлювали свої позиції щодо ідеї можливої інтеграції шкільних курсів «Українська мова», «Українська література», «Зарубіжна література».

Прес-центр філологічного факультету