Лис
2016

Науково-практична конференція «Патріотична особистість: упровадження інноваційних технологій навчання і виховання»

18 листопада 2016 р. на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулася науково-практична конференція «Патріотична особистість: упровадження інноваційних технологій навчання і виховання».

У роботі конференції взяли участь молоді науковці, аспіранти, магістранти, студенти різних вищих начальних закладів України: Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Прикарпатського національного педагогічного університету імені Василя Стефаника, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Херсонського державного університету, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, аспіранти Херсонської Академії неперервної освіти, а також завідувачі, методисти та вихователі дошкільних навчальних закладів Миколаївської області.

Учасники обговорили широке коло питань, присвячених проблемам патріотичного виховання, формування патріотичної особистості дітей дошкільного віку, школярів молодших і середніх класів.

20161118_100737

20161118_105310_1_1

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти