Лис

Брейн-ринг «Людина на всі часи»

25 листопада 2016 р. на філологічному факультеті МНУ імені В. О. Сухомлинського відбувся брейн-ринг «Людина на всі часи», присвячений 85-річниці з дня народження нашого земляка, відомого поета Е. І. Январьова.

Участь у заході взяли студенти філологічного факультету, учні загальноосвітніх шкіл № 19, 10, 35, 42, 43, 53 та Економічного ліцею № 2 міста Миколаєва. Учасники брейн-рингу читали поезії автора, демонстрували знання цікавих фактів біографії.

Як зазначила модератор заходу доцент кафедри загальної та прикладної лінгвістики О. В. Абламська: «Сучасна молодь дуже тонко відчула харизму автора, яка збереглася завдяки його творчості!».

dscf9929

dscf9956-1