Лис

Поезія авангарду очима сучасників

21 листопада 2016 р. для студентів-філологів МНУ імені В.О. Сухомлинського за ініціативи кафедри української мови і літератури відбулася зустріч із українським поетом Олегом Коцаревим, лауреатом літературних премій «Смолоскип», «Молоде вино», стипендіатом міжнародних літературних програм. Автор віршів, перекладених англійською, німецькою та багатьма іншими мовами, прочитав цікаву лекцію про українську авангардну поезію, підтвердивши свої міркування текстами з антології «Українська авангардна поезія 1910-1930 рр.».

Творча молодь і науковці кафедри мали змогу подискутувати з автором про специфіку літературного процесу в Україні, почути унікальні поезії відомих авангардистів початку XX століття, ознайомитися з діяльністю українського незалежного видавництва «Смолоскип».

%d0%bd%d0%be%d1%8f%d0%b1%d1%80%d1%8c16-0211

%d0%bd%d0%be%d1%8f%d0%b1%d1%80%d1%8c16-027